I jepet fund dilemës. Ja kush do prezantojë “Big Brother Vip”

Së shpejti do të fillojë ‘Big Brother VIP’, lajmi u konfirmua dje nga Top Channel që publikoi videon promovuese të spektaklit. Në ‘Big ...


Së shpejti do të fillojë ‘Big Brother VIP’, lajmi u konfirmua dje nga Top Channel që publikoi videon promovuese të spektaklit.

Në ‘Big Brother VIP’ do të futen të famshëm që i shohim përditë në televizion dhe rrjete sociale.

Përgatitjet kanë filluar prej kohësh,por data se kur nis spektakli nuk është zbuluar ende.

Ndërkohë sa i përket prezantimit fillimisht u tha se do e prezantonte Ledion Liço e më pas Luana Vjollca.

Ledion Liço e mohoi kategorikisht i ftuar në ‘Top albania radio’ duke u shprehur:’Nuk do e prezantoj unë Big Brother. Edhe këtë sezon do të jem me The Voice Kids’.

Edhe Luana po ashtu në një intervistë ka zbuluar se dhe këtë vit do të jëtë moderatore dhe autore në ‘Shiko kush luan’.

Por sot moderatorja Arbana Osmani i ka dhënë fund kësaj dileme.

Në një foto të publikuar nga ajo tregon se Big Brother VIP do ta drejtojë ajo.
A post shared by Arbana Big Brother (@arbana_osmanii) on

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: I jepet fund dilemës. Ja kush do prezantojë “Big Brother Vip”
I jepet fund dilemës. Ja kush do prezantojë “Big Brother Vip”
https://3.bp.blogspot.com/-vXzARU_x48s/W47YpnzbeoI/AAAAAAAAFTE/3DfGnCITpvcenRkcBBn1sHk9ecPSQaKnQCLcBGAs/s320/2018-09-04-12_36_11-Photos.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-vXzARU_x48s/W47YpnzbeoI/AAAAAAAAFTE/3DfGnCITpvcenRkcBBn1sHk9ecPSQaKnQCLcBGAs/s72-c/2018-09-04-12_36_11-Photos.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/09/i-jepet-fund-dilemes-ja-kush-do.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/09/i-jepet-fund-dilemes-ja-kush-do.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy