Zhvishet ish-banorja e “Big Brother”

Xhensila Pere, ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother”, gjithmonë është përfolur për fotot e saj provokuese dhe p...


Xhensila Pere, ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother”, gjithmonë është përfolur për fotot e saj provokuese dhe pavarësisht kësaj ajo nuk ka hequr dorë duke vazhduar kështu të postojë të tjera.

Të dielën në mbrëmje bukuroshja ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar fansat e saj për festën e Pashkëve.

E ulur në një kolltuk Xhensila, në rrjetin social Instagram, shfaqet e veshur vetëm me një peshqir duke pozuar përpara pasqyrës.
Por ish-banorja e Big Brother ka vendosur tu heqë mundësinë fansave të saj për të komentuar në foto, duke lejuar kështu vetëm opsionin e pëlqimit.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Zhvishet ish-banorja e “Big Brother”
Zhvishet ish-banorja e “Big Brother”
https://2.bp.blogspot.com/-CYSvnI1HmkQ/WsIo2V3P6XI/AAAAAAAAFNI/ZC81xnfpw9EbrusIJd1wcMikUbYiDoD-gCLcBGAs/s320/3.png
https://2.bp.blogspot.com/-CYSvnI1HmkQ/WsIo2V3P6XI/AAAAAAAAFNI/ZC81xnfpw9EbrusIJd1wcMikUbYiDoD-gCLcBGAs/s72-c/3.png
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/04/zhvishet-ish-banorja-e-big-brother.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/04/zhvishet-ish-banorja-e-big-brother.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy