Postoi foto nga zyra, por ja çfarë pune bën Xheni në të vërtet

Pak ditë më parë, me anë të një fotoje të publikuar në Instagram, ish-banorja e shumë komentuar e "Big Brother", Xheni Mhillaj...


Pak ditë më parë, me anë të një fotoje të publikuar në Instagram, ish-banorja e shumë komentuar e "Big Brother", Xheni Mhillaj njoftoi se ka filluar punë të re.


Ajo shfaqej në një zyrë para kompjuterit dhe me disa fletë, megjithatë nuk bënte të ditur çfarë punonte konkretisht.
Këtë e ka zbuluar sot duket postuar një foto tjetër gjatë punës ku lë të kuptohet se punon recepsioniste pasi shihet e ulur para derës dhe me aparatin telefonik para.


Kujtojmë që në një intervistë pak kohë më parë Xheni u shpreh se do dëshironte të bëhej modele dhe herë pas here punon edhe në sete fotografike.
KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Postoi foto nga zyra, por ja çfarë pune bën Xheni në të vërtet
Postoi foto nga zyra, por ja çfarë pune bën Xheni në të vërtet
https://3.bp.blogspot.com/-M4EledwsQjE/Ws4M64rFBQI/AAAAAAAAFRw/XQ-LUogtv1AGhjxdZdAbTlI8NhE7uNpQACLcBGAs/s320/-640-0-5ac613aeb4443.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-M4EledwsQjE/Ws4M64rFBQI/AAAAAAAAFRw/XQ-LUogtv1AGhjxdZdAbTlI8NhE7uNpQACLcBGAs/s72-c/-640-0-5ac613aeb4443.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/04/postoi-foto-nga-zyra-por-ja-cfare-pune.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/04/postoi-foto-nga-zyra-por-ja-cfare-pune.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy