'Më shihte dhe qante, femra ta këput shpirtin', Olsi i BB preket në emision

Olsi Klosi, ish-banori i "Big Brother 9", e ka shprehur gjithmonë që dashuria e tij më e madhe janë nipi dhe mbesa me të cilët...


Olsi Klosi, ish-banori i "Big Brother 9", e ka shprehur gjithmonë që dashuria e tij më e madhe janë nipi dhe mbesa me të cilët poston shpesh foto në Instagram.


I ftuar dje në "Një kat më lart", Olsi foli për marrëdhënien me ta dhe tregoi një moment prekës kur ai sapo ishte kthyer nga burgu dhe nipi i tij, Noeli e shihte dhe qante.


"Nipi dhe mbesa janë dy dashuritë e mia. I kam tatuazh të dy. Kur kam dalë nga burgu dhe u ktheva në shtëpi, normal kisha ndryshuar, isha me mjekër, tullac dhe nipi më shihte dhe qante. Më thoshte: O xhaxh mos ik më. Në atë moment jam prekur shumë dhe vetëm qaja. Jam shumë tip i ndjeshëm", u shpreh Olsi.


Ndërsa për mbesën, Alesian tregon se ajo e ka prekur shumë herë dhe kujton ditën kur ajo kishte ditëlindjen dhe ai nuk kishte mundur të shkonte.


"Kur jetoja në Zvicër, mbaj mend një rast kur ajo kishte ditëlindjen, unë i thashë që do vija, por nuk munda. Ajo sot e kësaj dite e mban mend dhe thotë pse nuk erdhe. Femra ta këput shpirtin. E kam pikë të dobët", u shpreh Olsi.
KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: 'Më shihte dhe qante, femra ta këput shpirtin', Olsi i BB preket në emision
'Më shihte dhe qante, femra ta këput shpirtin', Olsi i BB preket në emision
https://3.bp.blogspot.com/-DgXgFBs3kjI/WsEMPRRzExI/AAAAAAAAFMs/Ph4eyPeAT1sc_AzF9j2n8ZxL_II2_W31gCLcBGAs/s320/-640-0-5ac106d0a9495.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-DgXgFBs3kjI/WsEMPRRzExI/AAAAAAAAFMs/Ph4eyPeAT1sc_AzF9j2n8ZxL_II2_W31gCLcBGAs/s72-c/-640-0-5ac106d0a9495.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/04/me-shihte-dhe-qante-femra-ta-keput.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/04/me-shihte-dhe-qante-femra-ta-keput.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy