Ish-banorja e BB ngec brenda në makinë: S'dal dot se më turren qentë

Ish-banorja e "Big Brother", Jona Kalemaj është ndër më të komentuarat në media, më së shumti për jetën personale ndërkohë që ...


Ish-banorja e "Big Brother", Jona Kalemaj është ndër më të komentuarat në media, më së shumti për jetën personale ndërkohë që me postimet e saj në Instagram tërheq shumë vëmendjen.


Kështu ka ndodhur edhe sot ku me anë të një fotoje në Instastory, Jona ka treguar se ka ngecur brenda në makinë.


Ajo shkruan se nuk del dot pasi në lagjen e saj mblidhen çdo ditë 10 qenë dhe sapo zbret nga makina të turren.


Jona ka etiketuar në postim kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn dhe shkruan: "Nuk kam asgjë kundër kafshëve, thjesht i kam fobi. Për ditë këtu vijnë mbi 10 qenë dhe sapo zbret nga makina të turren. Si mund të zbres nga makina?"


KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Ish-banorja e BB ngec brenda në makinë: S'dal dot se më turren qentë
Ish-banorja e BB ngec brenda në makinë: S'dal dot se më turren qentë
https://1.bp.blogspot.com/-xYc4YLb47os/WskPeNo9qWI/AAAAAAAAFQI/HMLG5mkERgEPdrCsUoGvVRfl14STbQeBwCLcBGAs/s320/-640-0-5ac89194cb0d8.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-xYc4YLb47os/WskPeNo9qWI/AAAAAAAAFQI/HMLG5mkERgEPdrCsUoGvVRfl14STbQeBwCLcBGAs/s72-c/-640-0-5ac89194cb0d8.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/04/ish-banorja-e-bb-ngec-brenda-ne-makine.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/04/ish-banorja-e-bb-ngec-brenda-ne-makine.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy