I mbani mend Tean dhe Kristin e BB? Çifti fotografohen në momente intime

Nëse shumë prej çifteve dashurohen në shtëpinë e ‘Big Brother’ dhe ndahen kur dalin nga loja, me Tea Zhulin dhe Kristi Beçkën ndodhi kre...


Nëse shumë prej çifteve dashurohen në shtëpinë e ‘Big Brother’ dhe ndahen kur dalin nga loja, me Tea Zhulin dhe Kristi Beçkën ndodhi krejt e kundërta.


Simpatia e Kristit për Tean u kuptua që kur ata të dy ishin konkurentë brenda shtëpisë’, por në atë kohë ai mbeti miku i saj më i mirë.


Mesa duket pas daljes gjërat ndryshuan për dy të rinjtë. Në fillim të vitit të kaluar ata bënë me dije lidhjen e re të dashurisë që kishte nisur mes tyre dhe treguan se sa të lumtur ishin krah njëri-tjetrit.


Siç e shohim, gjërat vazhdojnë të shkojnë mirë mes çiftit, pasi Tea pak më parë ka publikuar në profilin e saj në ‘Instagram’ një foto ku ata të dy po puthen plot pasion.


KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: I mbani mend Tean dhe Kristin e BB? Çifti fotografohen në momente intime
I mbani mend Tean dhe Kristin e BB? Çifti fotografohen në momente intime
https://3.bp.blogspot.com/-V21_jL2tKKM/WsUQcSwVHdI/AAAAAAAAFOA/Gl-17UZ3XpYPXJm6pTeEo4RwPHNlgp9KQCLcBGAs/s320/-640-0-5ac50098a1d91.png
https://3.bp.blogspot.com/-V21_jL2tKKM/WsUQcSwVHdI/AAAAAAAAFOA/Gl-17UZ3XpYPXJm6pTeEo4RwPHNlgp9KQCLcBGAs/s72-c/-640-0-5ac50098a1d91.png
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/04/i-mbani-mend-tean-dhe-kristin-e-bb.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/04/i-mbani-mend-tean-dhe-kristin-e-bb.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy