Foto që sapo postoi Arsimi i BB me djalin e porsalindur do t'jua ëmbëlsojë ditën

Muajin e kaluar dy ish-banorët e "Big Brother", Klaudia Veseli dhe Arsim Berisha u bënë prindër për herë të parë, lajm i cili ...


Muajin e kaluar dy ish-banorët e "Big Brother", Klaudia Veseli dhe Arsim Berisha u bënë prindër për herë të parë, lajm i cili u bë i ditur ditën e djeshme.


Ndryshe nga shumë të famshëm që preferojnë mos ta shfaqin fytyrën e fëmijëve me fotot që publikojnë në rrjete sociale, për Klaudian dhe Arsimin nuk ndodh kështu.


Ish-banori poston shpesh foto me djalin të cilin ja kanë vendosur emrin Agim.


Sot ai ka publikuar një foto të adhurueshme ku Agimi shihet duke fjetur në krahët e babait.


"Babë e bir. Paqe e zemrës dhe shpirtit", shkruan Arsimi.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Foto që sapo postoi Arsimi i BB me djalin e porsalindur do t'jua ëmbëlsojë ditën
Foto që sapo postoi Arsimi i BB me djalin e porsalindur do t'jua ëmbëlsojë ditën
https://2.bp.blogspot.com/-khlKnge9U98/WsUTWdZ5ebI/AAAAAAAAFO8/DrS6QsbrIVQR2ksXLv7tQXGD_--8nk7UwCLcBGAs/s320/-640-0-5ac500c83628c.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-khlKnge9U98/WsUTWdZ5ebI/AAAAAAAAFO8/DrS6QsbrIVQR2ksXLv7tQXGD_--8nk7UwCLcBGAs/s72-c/-640-0-5ac500c83628c.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/04/foto-qe-sapo-postoi-arsimi-i-bb-me.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/04/foto-qe-sapo-postoi-arsimi-i-bb-me.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy