A është ndarë Fotinia dhe Danjeli? Flet ish-banorja e “Big Brother”…

U njohën brenda shtëpisë së Big Brother, u dashuruan aty, madje si asnjëherë më parë në një reality show në Shqipëri, edhe u martuan brend...


U njohën brenda shtëpisë së Big Brother, u dashuruan aty, madje si asnjëherë më parë në një reality show në Shqipëri, edhe u martuan brenda shtëpisë.

Eshtë fjala për Fotininë dhe Danjelin, fituesit e edicionit të fundit të Big Brother, ku si për çdo çift tjetër që është krijuar brenda kësaj shtëpie edhe ata nuk i kanë lënë pa aluduar për ndarje.

Këtë herë, aludimet kanë ardhur pasi çifti menaxhonte një llogari në “Instagram” “La Fo Da”, e cila është mbyllur së fundmi dhe fansat e tyre nisën të aludojnë menjëherë.

Por për t’i dhënë përgjigje ka menduar vetë Fotinia, e cila ka folur në një video “live” së bashku me mikeshën e saj Xhenin, një tjetër banore e Big Brother 9.

Fotinia ka hedhur poshtë aludimet, duke thënë: “Nuk jemi ndarë. Unë dhe Danjeli nuk ndahemi”.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: A është ndarë Fotinia dhe Danjeli? Flet ish-banorja e “Big Brother”…
A është ndarë Fotinia dhe Danjeli? Flet ish-banorja e “Big Brother”…
https://3.bp.blogspot.com/-aI-CoRtgO1k/WssrR7KXcsI/AAAAAAAAFQk/81rfPFgja2ESLGCi_8RzFwRPVz3NBuTFgCLcBGAs/s320/fff.jpeg
https://3.bp.blogspot.com/-aI-CoRtgO1k/WssrR7KXcsI/AAAAAAAAFQk/81rfPFgja2ESLGCi_8RzFwRPVz3NBuTFgCLcBGAs/s72-c/fff.jpeg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/04/a-eshte-ndare-fotinia-dhe-danjeli-flet.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/04/a-eshte-ndare-fotinia-dhe-danjeli-flet.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy