Xheni provokoi me gjoksin përjashtë, Benardi kërkon rikthim

Xheni dhe Benardi kanë qenë një nga çiftet më të komentuar si në "Big Brother" ashtu edhe jashtë shtëpisë së famshme dhe sidomos...

Xheni dhe Benardi kanë qenë një nga çiftet më të komentuar si në "Big Brother" ashtu edhe jashtë shtëpisë së famshme dhe sidomos pas ndarjes.
Në intervistat e fundit Xheni e ka shprehur hapur se kërkon një rikthim me Benardin.
Madje në fotot e publikuara në Instagram ish-banorja është shfaqur shumë provokuese me gjoksin përjashtë.


Ndërsa dje vëmendjen e ka tërhequr Benardi i cili ka postuar një foto me një domethënie.
"Më duaj", shkruan Benardi, thirrje që ka lënë dyshime se ish-banori e ka për Xhenin.


Megjithatë nëse dyshja do rikthehen sërish bashkë na mbetet t'ja lëmë kohës.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Xheni provokoi me gjoksin përjashtë, Benardi kërkon rikthim
Xheni provokoi me gjoksin përjashtë, Benardi kërkon rikthim
https://4.bp.blogspot.com/-fjkoA9DOO2Q/Wq7WcvjMKTI/AAAAAAAAFA4/w8yg9T-Q7_86eX6g6MuTfgNEmqG3JQnMQCLcBGAs/s320/-640-0-5aada901dcfeb.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-fjkoA9DOO2Q/Wq7WcvjMKTI/AAAAAAAAFA4/w8yg9T-Q7_86eX6g6MuTfgNEmqG3JQnMQCLcBGAs/s72-c/-640-0-5aada901dcfeb.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/03/xheni-provokoi-me-gjoksin-perjashte.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/03/xheni-provokoi-me-gjoksin-perjashte.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy