'Ta fus një që ta shohësh ti', Benardi nxehet keq kur e pyesin për Xhenin

Teksa Xheni nëpër intervista deklaron se ka shans për një rikthim me Benardin, ky i fundit duket se e ka mbyllur kapitullin e historisë ...


Teksa Xheni nëpër intervista deklaron se ka shans për një rikthim me Benardin, ky i fundit duket se e ka mbyllur kapitullin e historisë me Xhenin dhe as nuk do t'ja përmendin më emrin e saj.


Edhe pse kanë kaluar muaj nga ndarja e tyre, sërish fansat e ngacmojnë shpeshherë Benardin me pyetjet për Xhenin.


Kështu ka ndodhur edhe sot ku gjatë një videoje live, fansat i kanë shkruar Benardit se po vdes për Xhenin.
"Ta fus nje super bllok që ta shohësh ti vdekjen...Na nxitë jetën pyetje kot...", ka thënë ish-banori.


Të tjerë i kanë shkruar se po ja marrin Xhenin dhe Benardi është përgjigjur: "Po ta marrin...po ta marrin ik mo se as me intereson fare". Pa e përmendur fare emrin e ish-partneres, Benardi ka reaguar edhe ndaj pyetjes se çfarë i ka bërë Xheni që u ndanë.


"Asgjë nuk më ka bërë çfarë mund të më bënte", është përgjigjur ish-banori./Express

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: 'Ta fus një që ta shohësh ti', Benardi nxehet keq kur e pyesin për Xhenin
'Ta fus një që ta shohësh ti', Benardi nxehet keq kur e pyesin për Xhenin
https://1.bp.blogspot.com/-QcBGedwGuWk/Wre8VfC5q3I/AAAAAAAAFGo/ZBbBgqpYQnQ_QPFYm_EvKadccx-vhLYjwCLcBGAs/s320/-640-0-5ab7b6e6c9ac4.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-QcBGedwGuWk/Wre8VfC5q3I/AAAAAAAAFGo/ZBbBgqpYQnQ_QPFYm_EvKadccx-vhLYjwCLcBGAs/s72-c/-640-0-5ab7b6e6c9ac4.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/03/ta-fus-nje-qe-ta-shohesh-ti-benardi.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/03/ta-fus-nje-qe-ta-shohesh-ti-benardi.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy