Mëson se Benardi është lidhur me një ish-banore të BB, Xheni bën reagimin epik

Kanë kaluar muaj që nga ndarja e tyre dhe sërish Xheni e Benardi mbeten një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale e publiku...

Kanë kaluar muaj që nga ndarja e tyre dhe sërish Xheni e Benardi mbeten një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale e publiku ka akoma interes për ta.
Xheni ishte e ftuar sot në "Një kat më lart" ku tregoi se arsyeja e ndarjes me Benardin ishin thjesht sherret mes tyre.

Mirëpo moderatori, Ermal Peçi për ta provokuar pak Xhenin i tha se Benardi është lidhur me një ish-banore tjetër të "Big Brother", lajm i cili e shokoi atë."Jeni i sigurtë që po flisni për Benardin që kam pasur unë? Nuk është e vërtetë", u shpreh Xheni dhe më pas qeshi pasi kuptoi që ishte një provokim.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Mëson se Benardi është lidhur me një ish-banore të BB, Xheni bën reagimin epik
Mëson se Benardi është lidhur me një ish-banore të BB, Xheni bën reagimin epik
https://2.bp.blogspot.com/-gAQ_euOH3uo/WqQtrUyeMLI/AAAAAAAAFAM/zZTTz5CGmxASkenXm98daB5AFl0IaYmuQCLcBGAs/s320/-640-0-5aa422ce9dbc7.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-gAQ_euOH3uo/WqQtrUyeMLI/AAAAAAAAFAM/zZTTz5CGmxASkenXm98daB5AFl0IaYmuQCLcBGAs/s72-c/-640-0-5aa422ce9dbc7.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/03/meson-se-benardi-eshte-lidhur-me-nje.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/03/meson-se-benardi-eshte-lidhur-me-nje.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy