Xheni veshi fustanin e bardhë të nusërisë, reagon Benardi

Ditën e sotme ish-banorja e "Big Brother 9", Xheni i habiti të gjithë duke u shfaqur me fustan nusërie ndërsa postoi edhe një ...


Ditën e sotme ish-banorja e "Big Brother 9", Xheni i habiti të gjithë duke u shfaqur me fustan nusërie ndërsa postoi edhe një foto me aktorin e "Portokallisë", Olsi Bylykun duke i bërë fansat konfuzë, shumë prej të cilëve e uruan me trashëgime, edhe pse duket se dyshja janë thjesht pjesë e ndonjë projekti.

Pak orë më vonë, Benardi bëri një video live bashkë me mikun e tij dhe shumë prej fansave e pyesnin ish-banorin për Xhenin dhe faktin që ajo u bë nuse.

Benardi vetëm qeshi fillimisht, por pak më vonë teksa miku i tij u shpreh "Po, po Benardi s'po i hahet buka nga stresi", ish-banori e konfirmoi duke lënë të kuptohet se nuk i intereson më për Xhenin./Xing.al


KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Xheni veshi fustanin e bardhë të nusërisë, reagon Benardi
Xheni veshi fustanin e bardhë të nusërisë, reagon Benardi
https://3.bp.blogspot.com/-TwieW7CH-6M/Wo8kmldP2xI/AAAAAAAAE_o/gly_blnur3o7F6WjDuGoT3ub-xr2vB3VACLcBGAs/s320/83737-640-0-5a8f18e3570de.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-TwieW7CH-6M/Wo8kmldP2xI/AAAAAAAAE_o/gly_blnur3o7F6WjDuGoT3ub-xr2vB3VACLcBGAs/s72-c/83737-640-0-5a8f18e3570de.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/02/xheni-veshi-fustanin-e-bardhe-te.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/02/xheni-veshi-fustanin-e-bardhe-te.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy