Xheni kalon natën e nxehtë me Benardin, çifti kapet mat

Xheni dhe Benardi kanë qenë një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale pas ndarjes së tyre pak muaj më parë. Edhe pse të nda...

Xheni dhe Benardi kanë qenë një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale pas ndarjes së tyre pak muaj më parë. Edhe pse të ndarë, postimet e tyre shpeshherë janë aluduar se ja dedikonin njëri-tjetrin ndërsa për lidhje të reja janë përfolur, por asgjë nuk kanë qenë konkrete deri më tani.
Çifti i "Big Brother 9" siç duket nuk qëndrojnë dot pa njëri-tjetrin dhe janë pajtuar. 
Të paktën kështu lë të kuptohet fakti që mbrëmë Xheni dhe Benardi kanë qenë në të njëjtin club të kryeqytetit teksa argëtoheshin.


Kujtojmë që Xheni pak ditë më parë deklaroi se e ka menduar të rikthehet me Benardin e ndoshta ky i fundit pas kësaj deklarate, ka vepruar duke e bërë Xhenin sërish për vete./Xing.al 

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Xheni kalon natën e nxehtë me Benardin, çifti kapet mat
Xheni kalon natën e nxehtë me Benardin, çifti kapet mat
https://3.bp.blogspot.com/-lpe9uaR7ehw/Wogz4CHGLAI/AAAAAAAAE7M/STedQTGfjD86n0O12zjYq9lKUWu7dv7ewCLcBGAs/s320/82522-640-0-5a882708187ca.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-lpe9uaR7ehw/Wogz4CHGLAI/AAAAAAAAE7M/STedQTGfjD86n0O12zjYq9lKUWu7dv7ewCLcBGAs/s72-c/82522-640-0-5a882708187ca.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/02/xheni-kalon-naten-e-nxehte-me-benardin.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/02/xheni-kalon-naten-e-nxehte-me-benardin.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy