Ju kujtohet Genta e "Big Brother"? Ja me cilin futbollist po e shijon dashurinë!

E mbani mend Gentën e “Big Brother”? Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun ...

E mbani mend Gentën e “Big Brother”?

Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave. Së fundmi është aluduar se ajo ka nisur një lidhje dashurie me ish-futbolistin e njohur të Partizanit, Mustafa Agastra pas një fotoje të fundit të postuar në Instagram teksa shfaqen me robdeshamber.

“Danish”, shkruan Agastra i cili tashmë luan në Suedi dhe e ka shoqëruar me emoji zemrash.

Por siç duket ata janë vetëm shokë dhe këtë e ka thënë Genta pasi ka postuar të njejtën foto në Instagramin e saj ku shkruar se ai nuk është i dashuri i saj.


KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Ju kujtohet Genta e "Big Brother"? Ja me cilin futbollist po e shijon dashurinë!
Ju kujtohet Genta e "Big Brother"? Ja me cilin futbollist po e shijon dashurinë!
https://1.bp.blogspot.com/-TrhPoqh5KQc/WoLhHpDUAJI/AAAAAAAAE1A/g1nqxotpu-EElNfckmoCuEo8LQv_P5B6wCLcBGAs/s320/genta-e-big-brother.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-TrhPoqh5KQc/WoLhHpDUAJI/AAAAAAAAE1A/g1nqxotpu-EElNfckmoCuEo8LQv_P5B6wCLcBGAs/s72-c/genta-e-big-brother.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/02/ju-kujtohet-genta-e-big-brother-ja-me.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/02/ju-kujtohet-genta-e-big-brother-ja-me.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy