Fjorentina e “Big Brother”, konkurente në “Grande Fratello”?!

Fjorentina Halili ka qenë një ndër konkurentet më të forta të “Big Brother Albania 9” dhe lidhja e saj me Olsin është një ndër më të komen...

Fjorentina Halili ka qenë një ndër konkurentet më të forta të “Big Brother Albania 9” dhe lidhja e saj me Olsin është një ndër më të komentuarat në botën e showbiz-it.

Pas ndarjes me partnerin e saj ajo është bërë kryefjala e lajmeve online ndërkohë, tashmë që çdo gjë ka përfunduar, Fjorentina është gati për ndryshime të mëdha në jetën e saj.

Pak orë më parë në historinë e Instagram-it ajo ka publikuar reklamën për fillimin e audicioneve të “Grande Fratello” në Itali dhe fjalët e saj kanë ngritur edhe një herë spekulime.

“Do të shkoj dhe unë për të dytën herë, por këtë radhë në Itali”– ka shkruaj ajo duke lënë të nënkuptohet që mund të bëhet sërish pjesë e këtij formati.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Fjorentina e “Big Brother”, konkurente në “Grande Fratello”?!
Fjorentina e “Big Brother”, konkurente në “Grande Fratello”?!
https://1.bp.blogspot.com/-5apwFC-dsns/Wn3BmyosVFI/AAAAAAAAEw8/jgU0TCNlQiEZ3njFVmO1WV8UrWu35L6DQCLcBGAs/s320/fjorentina.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-5apwFC-dsns/Wn3BmyosVFI/AAAAAAAAEw8/jgU0TCNlQiEZ3njFVmO1WV8UrWu35L6DQCLcBGAs/s72-c/fjorentina.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/02/fjorentina-e-big-brother-konkurente-ne.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/02/fjorentina-e-big-brother-konkurente-ne.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy