E papritur: Xheni bëhet nuse, martohet me aktorin e njohur shqiptar?

Xheni e "Big Brother 9" i ka habitur të gjithë pasditen e sotme duke u bërë nuse papritur. Ish-banorja ka dalë live në Instagr...


Xheni e "Big Brother 9" i ka habitur të gjithë pasditen e sotme duke u bërë nuse papritur. Ish-banorja ka dalë live në Instagram dhe ka xhiruar veten teksa bënte makeup-in e veshur me fustanin e bardhë.

Por ajo çfarë ka lënë fansat të shokuar ishte foto që aktori Olsi Bylyku postoi në Instagram ku shfaqet i veshur dhëndër teksa i puth dorën Xhenit."E papritur", shkruan ai ndërsa menjëherë komentet në këtë foto kanë qenë "Urime" dhe "Të trashëgoheni".


Nuk dihet ende çfarë po ndodh me dyshen, po martohen apo është thjesht një set fotografik?

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: E papritur: Xheni bëhet nuse, martohet me aktorin e njohur shqiptar?
E papritur: Xheni bëhet nuse, martohet me aktorin e njohur shqiptar?
https://1.bp.blogspot.com/-HBYJEKxz1zs/Wo70tLtXyTI/AAAAAAAAE-U/MAA7u35geV0Fgl3Kgv4uzMyOpY5V58xHACLcBGAs/s320/83665-640-0-5a8ee48f55095.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-HBYJEKxz1zs/Wo70tLtXyTI/AAAAAAAAE-U/MAA7u35geV0Fgl3Kgv4uzMyOpY5V58xHACLcBGAs/s72-c/83665-640-0-5a8ee48f55095.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/02/e-papritur-xheni-behet-nuse-martohet-me.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/02/e-papritur-xheni-behet-nuse-martohet-me.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy