Xheni flet për ndarjen nga Benardi: “Ndarja erdhi nga unë”

Një nga ngjarjet në showbiz-in shqiptar që ka bërë goxha bujë kohët e fundit është ndarja e çiftit Xheni-Bernardi, të cilët e patën...


Një nga ngjarjet në showbiz-in shqiptar që ka bërë goxha bujë kohët e fundit është ndarja e çiftit Xheni-Bernardi, të cilët e patën fillesën e tyre në shtëpinë e Big Brother.
Për të folur për arsyet që kanë çuar drejt këtij vendimi, Xheni ka zgjedhur emisionin e Top Albania Radio, “Thuaje me Pepsi” nën drejtimin e Dojna Memës.
“Ndarja ka ardhur nga unë”, – është shprehur Xheni. “Kemi dy muaj që jemi ndarë sepse Bernardi ka nevojë të rritet dhe pak. Ndoshta nga Big-u kujtoi se ishte më personazh se ç’ishte dhe harroi se kishte një të dashur nga pas”
Ajo ka treguar edhe se është përpjekur të distancohet nga ai, që Bernardi të “sistemohet”, por ai vazhdoi me të njejtat gjëra.
E pyetur nëse e mendon rikthimin me djalin nga Laçi, Xheni e ka mohuar kategorikisht.
“Unë e shihja Bernardin si mashkullin e jetës”, – rrëfen Xheni. “Por ai kishte plane të tjera dhe deri tani nuk ka asnjë ndryshim nga ai”.
Epo, ky qenka pra, edhe fundi i çiftit të njohur që brenda vitit u krijua dhe brenda vitit u “shkërmoq”.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Xheni flet për ndarjen nga Benardi: “Ndarja erdhi nga unë”
Xheni flet për ndarjen nga Benardi: “Ndarja erdhi nga unë”
https://1.bp.blogspot.com/-bewkUOQ5zk0/WlSZO9zu0mI/AAAAAAAAEkI/kLXSR2g5Ujo1Enp2iU84NuslT2T1g3RCgCLcBGAs/s1600/1.jpeg
https://1.bp.blogspot.com/-bewkUOQ5zk0/WlSZO9zu0mI/AAAAAAAAEkI/kLXSR2g5Ujo1Enp2iU84NuslT2T1g3RCgCLcBGAs/s72-c/1.jpeg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/01/xheni-flet-per-ndarjen-nga-benardi.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/01/xheni-flet-per-ndarjen-nga-benardi.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy