Prisni Big Brother Vip Albania, zbulohet koncepti dhe prezantuesi i spektaklit

Edhe pse Arbana Osmani nis në shkurt programin e saj të ri "Dua të bëj të lumtur", ka ende fansa të Big Brother që pyesin kur do...

Edhe pse Arbana Osmani nis në shkurt programin e saj të ri "Dua të bëj të lumtur", ka ende fansa të Big Brother që pyesin kur do të nisë programi i tyre i preferuar.

Heshtja duket se ka dhënë përgjigjen, Big Brother Albania nuk do të ketë këtë sezon. Nuk do të ketë Big Brother 10, por do të ketë Big Brother Vip 1.

Ledion Liço ka publikuar në Instagramin e tij një video promocionale për spektaklin më të ri televiziv që do të zhvillohet për herë të parë në Shqipëri, sipas modeleve të huaja. Shtëpia ku ngujohen për muaj me radhë konkurrentët, tani do të banohet nga personazhe të njohur, të cilët do pushojnë së jetuari si VIP, edhe pse ky koncept është paksa i tepruar për realitetin shqiptar, por do të bëhen edhe më të njohur.
Ndërkaq, fakti që këtë spot e ka publikuar vetëm Ledioni, tregon që prezantues do të jetë pikërisht ai. Sigurisht në ekranin e Top Channel.
Moderatori pyet në jeni gati, edhe pse kot... Nëse shqiptarët kanë ndjekur me interes jetët e të panjohurve, me siguri që do të lënë gjithçka për të parë si hanë, si pinë, si flasin, personazhet e njohur.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Prisni Big Brother Vip Albania, zbulohet koncepti dhe prezantuesi i spektaklit
Prisni Big Brother Vip Albania, zbulohet koncepti dhe prezantuesi i spektaklit
https://3.bp.blogspot.com/-3B-8p-HhiFY/Wm9CjsytCtI/AAAAAAAAEtU/X3n6Nv453tI3pXDcJgb97U1cXuIo9fMqQCLcBGAs/s320/da5a6e3adbc6354a3f995a46bf8464ee.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-3B-8p-HhiFY/Wm9CjsytCtI/AAAAAAAAEtU/X3n6Nv453tI3pXDcJgb97U1cXuIo9fMqQCLcBGAs/s72-c/da5a6e3adbc6354a3f995a46bf8464ee.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2018/01/prisni-big-brother-vip-albania-zbulohet.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2018/01/prisni-big-brother-vip-albania-zbulohet.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy