Eksperienca e liderit, Lupçe sugjerime Danjelit

Megjithëse java e kaluar nuk është se shkoi shumë mirë për banorët teksa Lupçe ishte lider i shtëpisë, tashmë ky...

Megjithëse java e kaluar nuk është se shkoi shumë mirë për banorët teksa Lupçe ishte lider i shtëpisë, tashmë ky i fundit tashmë “ka krijuar eksperiencë” në këtë post në shtëpi dhe për këtë arsye i jep këshilla Danjelit.

Lupçe i thotë Danjelit të shijojë javën e liderit dhe lojën. Për të, pjesa e kuzhinës është menaxhuar më mirë gjatë kësaj jave nga lideri i ri.
Danjeli i thotë se deri tani sugjerimi i Lupçes ishte konstatim i asaj që po ndodh.

Nuk dua të t’i nënvizoj gjërat që të kam thënë. Të thash që çdo gjë e kam lënë me dëshirë. Avanco o burrë”. OK, i thotë Lupçe, “e kuptova, mbylle”.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Eksperienca e liderit, Lupçe sugjerime Danjelit
Eksperienca e liderit, Lupçe sugjerime Danjelit
https://3.bp.blogspot.com/-ndfRgXBstFM/WPfX7oCBU_I/AAAAAAAAEXc/IQ1JNZhf7Ggq-AHs9xTAlXcWdwzsMThbQCLcB/s320/danielilupce-970x400.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-ndfRgXBstFM/WPfX7oCBU_I/AAAAAAAAEXc/IQ1JNZhf7Ggq-AHs9xTAlXcWdwzsMThbQCLcB/s72-c/danielilupce-970x400.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2017/04/eksperienca-e-liderit-lupce-sugjerime.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2017/04/eksperienca-e-liderit-lupce-sugjerime.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy