Një krevat për tre vajza!

Jo vetëm gjatë ditës, por edhe në mbrëmje, brunet dhe 2 vajzat e reja, Dona dhe Kleodiana qëndrojnë të ndara nga njëra tjetra. Madje, tre ...

Jo vetëm gjatë ditës, por edhe në mbrëmje, brunet dhe 2 vajzat e reja, Dona dhe Kleodiana qëndrojnë të ndara nga njëra tjetra.
Madje, tre vajzat brune janë shtrirë së bashku në një krevat duke qëndruar sa më pranë, ndërsa në një tjetër krevat qëndrojnë të shtrira dy vajzat e tjera.

Dona dhe Kleodiana flasin për jetën e tyre jashtë, por nuk lënë pa diskutuar edhe në lidhje me djemtë, për të cilët thonë se ndjehen të lumtur kur vlerësojnë veten.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Një krevat për tre vajza!
Një krevat për tre vajza!
https://3.bp.blogspot.com/-MSPrKO2xaog/WNzwAUnYlyI/AAAAAAAADno/4sBrscNwQEcZubESarQIz8NtNtCAJhiHACLcB/s320/goccccc-970x400.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-MSPrKO2xaog/WNzwAUnYlyI/AAAAAAAADno/4sBrscNwQEcZubESarQIz8NtNtCAJhiHACLcB/s72-c/goccccc-970x400.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2017/03/nje-krevat-per-tre-vajza.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2017/03/nje-krevat-per-tre-vajza.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy