Fotinia-Danjelit: Jemi zënë për ty

Big Brother i ka dhënë mundësi Danjelit dhe Fotinisë që të njihenmë mirë me njëra tjetrën. Një mundësi që ata e kanë shfrytëzuar mjaft mirë....

Big Brother i ka dhënë mundësi Danjelit dhe Fotinisë që të njihenmë mirë me njëra tjetrën. Një mundësi që ata e kanë shfrytëzuar mjaft mirë.
Ndërsa ata kanë qenë duke biseduar për sherret në shtëpitë respektive, Fotina i tregon ato kanë pasur debate dhe shkaku ka qenë po ai.
“Edhe ne i kemi këto problem, por jo për fasulet apo për pjatat. I kemi për të tjera gjëra. kemi pas edhe shumë gjëra për të debatuar. Edhe ti je shkaku le të themi”.

KOMENTET

Name

Banorët,21,Big Brother Albania 9,957,Përmbledhja Ditore,81,Show Biz,2,Thashetheme,938,Video,3,
ltr
item
Big Brother Albania 9 - Live: Fotinia-Danjelit: Jemi zënë për ty
Fotinia-Danjelit: Jemi zënë për ty
https://1.bp.blogspot.com/-qvt0w00tSWE/WNRRXeobFBI/AAAAAAAADKs/ooIGmu85U8kmFn8yevgQ3NRORmg4XJG4ACLcB/s320/Fotini-Danjel-970x400.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-qvt0w00tSWE/WNRRXeobFBI/AAAAAAAADKs/ooIGmu85U8kmFn8yevgQ3NRORmg4XJG4ACLcB/s72-c/Fotini-Danjel-970x400.jpg
Big Brother Albania 9 - Live
http://www.bbalbania.com/2017/03/fotinia-danjelit-jemi-zene-per-ty.html
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/
http://www.bbalbania.com/2017/03/fotinia-danjelit-jemi-zene-per-ty.html
true
8827622339073527745
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts MË SHUMË LEXO MË SHUMË Reply Cancel reply Delete Nga Ballina FAQET POSTIMET Shiko të gjithë REKOMANDUAR PER JU KATEGORIT ARKIVA KERKO TE GJITHE POSTIMET Not found any post match with your request Kthehu ne fillim E Diele E Hene E Marte E Merkure E Enjete E Premte E Shtune Die Hen Mar Mer Enj Pre Sht Janar Shkurt Mars Pril Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shku Mar Pri Maj Maj Qer Korr Shta Tet Nen Dhje Tani Para 1 minuti $$1$$ minutes ago Para 1 ore $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy