Klaudja: “Ka pasur vetem seks” mes Erionit dhe shoqes sime


Pasi ka lexuar se çfare eshte shkruar per te, Klaudja pohon se akuzat qe i jane bere se i ka marre shoqes se ngushte Erionin jane te rreme.
“Une ate vajze e njoh dhe me ka shtyre te marr pjese ne kete ‘reality-show’, por ajo ka pasur vetem marredhenie seksuale njejavore me Erionin. Me vjen keq qe i ka bere publicitet negativ vetes”, ka theksuar Klaudja, ne njeren prej intervistave te shumta qe ajo ka dhene menjehere pas daljes nga shtepia e Big Brother.